O Firmie

Firma ELCO powstała w 2002r. opierając jakość swoich usług na wiedzy teoretycznej zdobytej przez liczne szkolenia serwisowe oraz na wieloletnim doświadczeniu praktycznym pracowników. Początkowo działalność firmy skupiała się na świadczeniu usług serwisowych skierowanych do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych na terenie całego województwa małopolskiego. Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy zakres usług o kompleksowe wykonawstwo kotłowni wodnych i parowych zasilanych paliwem gazowym i olejowym.

W celu większego komfortu pracy i szybkości reakcji serwisu otworzylismy punkt serwsowy w Krakowie.
Obecnie jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem oraz partnerem handlowym renomowanych producentów palników, kotłów oraz urządzeń grzewczych. Specjalizujemy się głównie w obsłudze kotłowni oraz urządzeń grzewczych średniej i dużej mocy w budynkach wielkopowierzchniowych. Wykonujemy instalacje automatyki i sterowania. Świadczymy usługi na rzecz wielu strategicznych obiektów na terenie województw małopolskiego i śląskiego. Między innymi komfort leczenia swoich pacjentów powierzył nam jeden z największych krakowskich szpitali.

Firma posiada dostęp do części zamiennych oraz serwis mający duże doświadczenie praktyczne przy uruchomieniach i obsłudze kotłów marki Smith które były montowane w Krakowie w ramach polsko-amerykańskiego programu o redukcji emisji spalin.